تور هوایی کربلا ، تور زمینی کربلا ، نجف ، سامرا ، کاظمین | سعادت سیر گیتی


تور هوایی کربلا ، تور زمینی کربلا ، نجف ، سامرا ، کاظمین | کربلا زمینی ، بلیط کربلا ، بلیط نجف سعادت سیر گیتی

تور هوایی کربلا و بلیط نجف

مسیر هوایی نجف از جمله مسیرهای پروازیست که توسط پروازهای متعدد از ایران به مقصد کشور عراق به قصد زیارت عتبات عالیات و تور هوایی کربلا صورت می پذیرد.

براساس برنامه پروازی ؛ روزانه چند پرواز مستقیم از فرودگاه حضرت امام (ره) از تهران و از مشهد به فرودگاه نجف اشرف انجام می شود. از طریق نجف به سایر شهرهای عراق نیز می توان پرواز نمود. حمل و نقل بار و مسافر اعم از زیارتی ، توریستی ، اقامتی ، تحصیلی یا تجارتی و سفر به مقاصد دیگراز طریق عراق توسط پروازهای متنوع انجام می پذیرد.

تور هوایی کربلا

تور کربلا هوایی ویژه آذر ماه 97

هتل مناسبت قیمت
هتل های درجه الف عادی تماس بگیرید
هتل های درجه ب عادی تماس بگیرید

تور کربلا زمینی

هتل مناسبت قیمت
جرش – نجمه الجرش عادی تماس بگیرید

 

همانطور که می‌دانید بلیط نجف توسط بخش تورهای زیارتی و عتبات عالیات آژانس هواپیمایی سعادت سیر گیتی قابل صدور و ارائه می باشد. بنابراین میتوانید برای رزرو تور هوایی کربلا ، بلیط نجف اشرف ، کاظمین ، سامرا با ما تماس بگیرید.

ایرلاینها و شرکتهای هواپیمایی متعددی وظیفه ترابری و حمل بار و مسافر را در مسیر تهران – عراق -سایر نقاط جهان بر عهده دارند. این ایرلاینها در ایام شلوغ زیارتی یا تعطیلات بویژه تاسوعا و عاشورای حسینی ، اربعین، روز عرفه و سایر اعیاد و یا وفاتهای مذهبی با قرار داد با آژانسهای مسافرتی اجاره کننده هواپیما اقدام به حمل و ترانسفر تورهای زیارتی به عتبات عالیات می نمایند.

البته در مسیر کشور زیارتی مثل عراق بویژه نجف و اربیل در تمام ایام سال بلیط های چارتری و ارزان قیمت و پروازهای برنامه ریزی شده و سیستمی وجود دارد. در زمستان و ایام غیر زیارتی بلیط نجف ارزان‌تر از فصل شلوغی عرضه می شود.

تور کربلا

تور هوایی کربلا

تور هوایی کربلا با ورود از طریق مرز هوایی به نجف و ورود زمینی به کربلا انجم می شود.کربلا از شهرهای کشور عراق و از سرزمین های مقدس و پراهمیت نزد شیعیان است.اهمیت این شهربیش از هر چیز به سبب وقوع شهادت امام حسین (ع) و یارانش در واقعه عاشورا و نیز وجود حرم امام حسین و حضرت عباس (ع)در آن است .

شیعیان از سرتاسر جهان برای زیارت در مناسبت های گونان به این شهر می آیند .اوج این حضور در ایام عزاداری محرم و صفر و به ویژه اربعین است که گروه های مختلف با پای پیاده به کربلا می آیند .

علاوه بر این در نیمه شعبان هم شیعیان زیادی با پای پیاده خود را به کربلا می رسانند.کربلا دارای یک حوزه علمیه است که از دیرباز محل تحصیل و تدریس عالمان زیادی بوده است .کربلا به دلیل همین اهمیتش مورد توجه دوستان و دشمنان بوده است . این شهر درطول قرن ها های گذشته هم به خود آبادانی دیده است و هم مورد هجوم و غارت قرارگرفته است.

موقعیت جغرافیایی

کربلا مرکز استان کربلاست.این استان از شمال به استان النبار ، از جنوب به استان نجف ، از شرق به استان بابل و از غرب به بادیه شام و عربستان صعودی محدود می شود. شهر کربلا بر کناره صحرا ، در جنوب غربی رودخانه فرات و در میان منطقه های آبرفتی که به “سواد”مشهور است ،قرار دارد این شهر در فاصله 105 کیلومتری در جنوب غربی بغداد واقع شده است.

اماکن زیارتی کربلا

علاوه بر حرم امام حسین و حضرت عباس در کربلا مزار و مدفن جمع زیادی از مشاهیر و بزرگان است که برخی از آنها عبارت اند از :

 

  • مزار یاران امام حسین علیه السلام
  • قبور پادشاهان و رجال سیاسی
  •  آثار تاریخی کربلا
  • مقام ها
  • مساجد کربلا
  • حسینیه های کربلا
  • مساجد کربلا

شهر کربلا بیش از یکصد مسجد دارد که معروفترین آنها عبارت اند از: مسجد راس الحسین (ع) ، مسجد عمران بن شاهین ، مسجد شهین ثانی،مسجد سردار حسن خان ، مسجد ناصری، مسجد شهرستانی، مسجد حمیدیه، مسجد سید علی نقی طباطبایی، مسجد کبیس،مسجد شیخ یوسف بحرانی، مسجد شیخ خلف، مسجد اردبیلی ها، مسجد حاج نصرالله ،مسجد خیمه گاه

 

نقشه شهر کربلا و مناطق چهار گانه آن

نسخه جدید نقشه شهر کربلا با همت ستاد شمسا در کربلای معلی جهت راهنمایی مدیران،زائرین و عوامل ستادی باز تولید شده است. در این نقشه که  راهنمایی زائزین و مدیران تهیه شده است علاوه بر اماکن زیارتی،محلات و خیابان ها،موقعیت تمامی هتل های طرف قرارداد حج و زیارت در مانگاه های حج و زیارت ،مراکز ستادی ،آشپزخانه های مرکزی و پارکینگ های نقل زائرین و همچنین فاصله شهر کربلا از سایر شهر های زیارتی و نقاط مورد تردد زائرین نیز مشخص گردیده است.

 تور هوایی کربلا

اماکن زیارتی شهر نجف اشرف

حرم مطهر امیرالمومنین علی (علیه السلام): آستان مقدس حضرت علی (علیه السلام) در مرکز شهر قرار دارد که از یک گنبد طلایی عظیم و یک گنبد خانه و رواق های متعدد و یک صحن با برخی ضمائم تشکیل شده است . نخستین ساختمان حرم مطهر در دوران هارون الرشید عباسی بنا گردید و پس از آن همواره در حال تجدید و عمران و توسعه بوده است.

 

 

دفتر مرکزی

تهران، خیابان مطهری بعد از خیابان میرعماد- پلاک 191 طبقه اول-واحد 2- تلفن پشتیبانی و رزرو

54 44 67 43 021

4000 67 43 021

سعادت سیر گیتی

دیدگاه‌ها برای تور هوایی کربلا و بلیط نجف بسته هستند
Leave a Reply

Comments are closed