تور هوایی کربلا ، تور زمینی کربلا ، نجف ، سامرا ، کاظمین | سعادت سیر گیتی


تور هوایی کربلا ، تور زمینی کربلا ، نجف ، سامرا ، کاظمین | کربلا زمینی ، بلیط کربلا ، بلیط نجف سعادت سیر گیتی

سوغاتی کربلا چیست؟

سوغاتی از عراق یا کشورهای دیگر همیشه یکی از کارهای اصلی مسافران و زائران ایرانی می باشد که دوست دارند حتما از کشوری که به آن مسافرت می کنند سوغاتی بیاورند حالا چه برسد به تور زیارتی کربلا که در این میان از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. سوغاتی از عراق آوردن را ما ایرادی نمی گیریم اما خوب حتما سفارش می کنیم که کمی توجه بیشتری به خرید کردن و سوغاتی آوردن از کربلا و نجف و سایر شهرهای عراق داشته باشیم در قسمت زیر چند مورد از نکات خرید سوغات کربلا را براتوم ذکر خواهیم کرد.

http://bamaaa.info/

سوغات کربلا و نجف

imagesclip chinدر هنگام خرید در عراق یک اصل مهم را همیشه در یاد داشته باشید و آن دریافت تخفیف از فروشنده است این تخفیف بعضا تا 50 درصد قیمت اولیه مصداق پیدا می کند و بیشتر زائران تور کربلا از کربلا مهر ،تسبیح،خاک کربلا،چادر رنگی و مشکی به سوغات می آورند.

 

imagesclip chin سوغات بخشی از ره توشه سفر است و در حد متعارف مطلوب است . با توجه به بازارهای موجود در کربلا و نجف بطور کلی میتوان گفت بازارهای کربلا از نجف برتر و متنوع تر است.

 

imagesclip chin واقعا اجناس موجود در بازارهای داخل کشور ایران از کیفیت و قیمت بسیار مناسبتری نسبت به عراق برخوردارند پس لزومی به خرید ندارند و ترجیح دهید پس از بازگشت از تور هوایی کربلا از محل خودتان خرید کنید .

 

imagesclip chin به عنوان مثال یک قطعه اسباب بازی چینی برای کودکان در ایران با همان مارک و نشان یک قیمت دارد و در کربلا قیمتش دو برابر است چون آنها اجناسشان را به دینار یا دلار می‌فروشند و ازآنجا که قیمت دینار و دلار بسیار بالا رفته طبیعتا ما متضرر می‌شویم پس دلیلی ندارد از اینجا خرید کنیم.

 

imagesclip chin اجناسی که در بازار کربلا وجود دارد تفاوتی با مشابه آن در داخل کشور ندارد و تنها قیمت آن به پول ما بسیار بالاست و از نظر عراقیرها ،ایرانیاین مشتریان خوبی هستند.

 

imagesclip chin در تور کربلا بازارهای خوب از نظر تنوع و قیمت بازار خیابان سدره و بازار امام صادق می باشد. در بازار سدره گرفتن مهر رایگان و تربت اصل از فروشگاه طباطبایی (نزدیک مسجد صاحب الزمان در خیابان سدره) فراموش نشود.

 

http://bamaaa.info/

سوغاتی های کربلا

imagesclip chin بیشتر زائرانی كه به تور کربلا نجف سفر می‌كنند، خریدهای معنوی دارند. اهدای تربت پاك امام حسین(ع)، سوغات توصیه‌شده‌ای است؛ اما خاك‌هایی كه بیشتر دست‌فروش‌ها با این عنوان می‌فروشند، فقط با هدف كاسبی است و باید نسبت به محل تهیه آن‌ها مطمئن بود.

 

imagesclip chin كلاهبرداری در این بازارها كم است؛ اما در هر صورت به هنگام خرید سوغات کربلا مواظب جیب خودتان باشید و رزش پولی دینار و ریال ایرانی، اندكی با یكدیگر فاصله دارد؛ اما چون در بازارهای عراق به‌راحتی پول ایرانی را می‌گیرند، برای ایرانی‌ها خرید با این پول راحت‌تر است.

 

imagesclip chin بانك‌های ایران هیچ نماینده‌ای در عراق ندارند، چون سیستم بانكی در عراق آن‌قدر مجهز و به‌روز نیست كه به راهنمایی زائران برای استفاده از كارت‌های اعتباری نیاز باشد. مدیران كاروان‌ها نیز معمولا به زائران اصرار نمی‌كنند كه پول خود را به واحد پولی عراق تغییر دهند، چون خود آن‌ها نیز از پول ایرانی حتی برای انعام استفاده می‌كنند و تعداد صرافی‌ها در شهرهای عراق چندان زیاد نیست.

 

imagesclip chin بسیاری از زائران كه تجربه خرید دارند، علاوه بر این‌كه به قیمت‌های پایین كالاها در بازار عراق اشاره می‌كنند، به دیگران توصیه دارند، به اجناس دستفروش‌ها چندان اعتماد نكنند، چون تقلب می‌كنند.

 

http://bamaaa.info/

سوغات شهر کربلا

http://bamaaa.info/

سوغات کربلا چیه

برچسب ها:

راحتی و اطمینان خاطر در تور کربلا را با ما تجربه کنید

اماکن مقدسه کشور عراق بعد ار مکه ومدینه دومین زیارتگاه مسلمانان سراسر جهان است که سالانه کاروان های زیارتی با تور کربلا به این مکان مقدس سفر میکنند

بیش از یک دهه تجربه در زمینه برگزاری تور های زیارتی و توریستی به ما این جرات را داده تا اعلام کنیم تور کربلا تخصص ماست و با برگزاری تور کربلا اقساطی شرایطی را فراهم آوردیم تا همه کسانی که آرزوی زیارت کربلا را دارند بتوانند حضور در این سرزمین معنوی را تجربه کنند

اینک با کمال افتخار باطلاع کلیه مشتاقان تور کربلا می رساند که با استعانت از الطاف الهی و با پشتکار همکاران و پس از طی مراحل متعدد و هماهنگی با مسئولین داخلی و خارجی تور کربلا هر هفته برگزار میشود

برای اطلاع از شرایط تورکربلا و نجف با ما تماس بگیرید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان از بین هتل های کربلا هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم با توجه به رضایت مسافران گذشته به شما معرفی میکنیم
  • سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر) فرودگاهی در تمامی تور کربلا برای راحتی مسافران ارائه میشود
  • برنامه های زیارتی ، تامین حمل و نقل ، مسکن ، تغذیه ، بیمه ، همراهی مدیر راهنما به همراه روحانی و یا مداح ،اخذ روادید و اقامت از خدمات ارائه شده در تور کربلا میباشد.
  • تور های کربلا با مدت زمانی سه روزه بصور ت انفرادی برگزار یشود

سعادت سیر مجری مستقیم تور کربلا و نجف
زیر نظر سازمان میراث فرهنگی
با شماره ثبت 399385لطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 43 67

خط مستقیم کربلا 43674454 – ( 021) 
ساعات کاری ما 9 صبح الی 6 بعد ظهر
چنانچه در مورد تور کربلا و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 9 الی 18 تماس بگیرید راهنمایی شما افتخار ماست 

مطالب مفید
Recent Post
Leave a Reply
Your comment