تور هوایی کربلا ، تور زمینی کربلا ، نجف ، سامرا ، کاظمین | سعادت سیر گیتی


تور هوایی کربلا ، تور زمینی کربلا ، نجف ، سامرا ، کاظمین | کربلا زمینی ، بلیط کربلا ، بلیط نجف سعادت سیر گیتی

مکانهای زیارتی نجف اشرف بخش دوم

زيارت، يكى از سازنده ترين برنامه هاى تربيتى مكتبِ شیعه میباشد  زیارت مکانهای زیارتی عراق و نجف در تور کربلا  هم تقدير و احترام به پاكيها و فضيلتها ومجاهدتهاست وهم الهام گرفتن از اولياى دين و پاك ساختن روح و جان در حرم مطهّر معصومين میباشد. باشد که زیارت کربلا و نجف قسمت همه دوستاران ائمه معصومین گردد.

najaf_asraf

مکانهای زیارتی عراق و نجف

contact برای رزرو توراقساطی کربلا و نجف  با ما تماس بگیرید

88548853 دفتر تهران

yesمقام حضرت زين العابدين عليه السلام در نجف

نزديك “صافي صفا” در نجف اشرف مقام با عظمتي وجود دارد كه از آن به نام مقام امام زين العابدين (ع) نجف ياد مي‌شود.این مکان مقدس که مورد توجه و زیات مسافران تور کربلا هوایی میباشد یکی از مهمترین مکانهای زیارتی نجف میباشد اين مقام به سيد الساجدين (عليه السلام) منسوب شده است چون كه ايشان در اين مكان نماز را در هنگام زيارت جدشان امير مؤمنان (عليه السلام)، بر پا كردند.

مقام حضرت زين العابدين عليه السلام در نجف

مقام امام سجاد در نجف  در محله العماره يكي از چهار محله معروف شهر نجف كه در بيرون از ديوار شهر قديم و در مركز مكاني كه اهالي نجف آن را الثلمه مي‌نامند، واقع است.از بعضي روايات استفاده مي‌شود كه امام زين العابدين عليه‌السلام هرگاه براي زيارت جدشان حضرت علي عليه‌السلام به نجف مي‌آمدند؛ در مكاني اقامت كرده و به نماز و عبادت مشغول مي‌شدند.

مقام حضرت زين العابدين عليه السلام در نجف

yesمسجد حنانه در نجف

مسجد حَنّانه مسجدی در شهر نجف که طبق نقل‌های تاریخی، زمین آن، دو بار در عزای ائمه (ع) ناله كرده است؛ یك بار در زمان تشییع امیرالمؤمنین (ع) و یك بار نیز بعد از واقعه كربلا.
این مسجد که از مکانهای زیارتی نجف  بشمار میرود در محله حنانه، به فاصله 2.5 کیلومتری از حرم امیرالمؤمنین، در جاده اصلی نجف و کوفه، سمت شمال نجف، و در نزدیکی مرقد کمیل بن زیاد نخعی واقع است.

مسجد حنانه در نجف

yesآرامگاه كميل بن زياد در نجف

آرامگاه كميل بن زياد نخعى را نیز میتوان یکی از اماکن زیارتی نجف دانست که در تور کربلا ونجف به زیارت مشرف میشوید ‏اين آرامگاه در ميان بزرگراه نجف-كوفه قرار گرفته وداراى صحن وسيع و گنبد بزرگى است. او از اصحاب خاص و شیعیان راستین امیرمومنان و فرزندش امام حسن مجتبی بشمار می رود که دعای معروف کمیل را حضرت بر او انشاء فرموده است .

yesآرامگاه كميل بن زياد در نجف

yesآرامگاه كميل بن زياد در نجف

yesصافى صفا در نجف

مسجدى است كه گفته مى شود امیر مؤمنان علیه السلام در آنجا نماز گزارده و در گوشه اى از آن مدفن یكى از یاران حضرت قرار دارد.

yesآرامگاه شیخ طوسی در نجف    

شيخ طوسى  كه يكى از مشاهير فقهاى امامية و مؤسس حوزه علميه نجف است، در سال 460 ه.وفات يافت و در خانه خود مدفون گرديد، آرامگاه شيخ طوسى  پس از مدتى تبديل به مسجدى گرديد كه طى ده قرن گذشته يكى از مراكز تدريس حوزه نجف شمرده مى شود. مسافران و زائران در صورت امکان در تور عتبات عالیات  به زیارت خواهند رفت.امروزه اين مسجد به نام «جامع الشيخ الطوسى »در شمال حرم مطهر و به فاصله كوتاهى از آن قرار دارد و یکی از زیارتگاهای نجف به شمار میرود.

آرامگاه شیخ طوسی

برای رزرو تور کربلا قسطی اینجا کلیک کنید clike

موارد مرتبط

مکانهای زیارتی نجف بخش اول

زیارتگاهای   کربلا بخش اول

مکانهای زیارتی کربلا بخش دوم

برچسب ها:

راحتی و اطمینان خاطر در تور کربلا را با ما تجربه کنید

اماکن مقدسه کشور عراق بعد ار مکه ومدینه دومین زیارتگاه مسلمانان سراسر جهان است که سالانه کاروان های زیارتی با تور کربلا به این مکان مقدس سفر میکنند

بیش از یک دهه تجربه در زمینه برگزاری تور های زیارتی و توریستی به ما این جرات را داده تا اعلام کنیم تور کربلا تخصص ماست و با برگزاری تور کربلا اقساطی شرایطی را فراهم آوردیم تا همه کسانی که آرزوی زیارت کربلا را دارند بتوانند حضور در این سرزمین معنوی را تجربه کنند

اینک با کمال افتخار باطلاع کلیه مشتاقان تور کربلا می رساند که با استعانت از الطاف الهی و با پشتکار همکاران و پس از طی مراحل متعدد و هماهنگی با مسئولین داخلی و خارجی تور کربلا هر هفته برگزار میشود

برای اطلاع از شرایط تورکربلا و نجف با ما تماس بگیرید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان از بین هتل های کربلا هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم با توجه به رضایت مسافران گذشته به شما معرفی میکنیم
  • سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر) فرودگاهی در تمامی تور کربلا برای راحتی مسافران ارائه میشود
  • برنامه های زیارتی ، تامین حمل و نقل ، مسکن ، تغذیه ، بیمه ، همراهی مدیر راهنما به همراه روحانی و یا مداح ،اخذ روادید و اقامت از خدمات ارائه شده در تور کربلا میباشد.
  • تور های کربلا با مدت زمانی سه روزه بصور ت انفرادی برگزار یشود

سعادت سیر مجری مستقیم تور کربلا و نجف
زیر نظر سازمان میراث فرهنگی
با شماره ثبت 399385لطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 43 67

خط مستقیم کربلا 43674454 – ( 021) 
ساعات کاری ما 9 صبح الی 6 بعد ظهر
چنانچه در مورد تور کربلا و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 9 الی 18 تماس بگیرید راهنمایی شما افتخار ماست 

مطالب مفید
Recent Post
Leave a Reply
Your comment